ועדת האיתור המליצה על ד"ר מישל בלאיש כמנהל השירותים הווטרינריים

שר החקלאות אישר את המינוי

ועדת האיתור המליצה על ד"ר מישל בלאיש כמנהל השירותים הווטרינריים ובריאות המקנה במשרד החקלאות. שר החקלאות, ח"כ אורי אריאל, אישר את המינוי. ד"ר בלאיש, בן 55, רופא וטרינר בוגר בית הספר לרפואה וטרינרית של האוניברסיטה העברית. הוא בעל שני תארי מומחה ברפואה וטרינרית – פיזיולוגיה וטוקסיקולוגיה ובעל תואר שני באפידמיולוגיה מאוניברסיטת תל אביב.

ד"ר בלאיש שימש ב- 4.5 השנים האחרונות  בתפקיד מנהל המכון הווטרינרי במשרד החקלאות. קודם לכן, שימש ד"ר בלאיש כרופא וטרינר אפידמיולוג בשירותים הווטרינריים, ואף ביצע שורה של תפקידי מפתח שונים בארגון, ביניהם היה ממלא מקום מנהל השירותים הווטרינרים במשרד.

במסגרת תפקידו, כמנהל שירותים הווטרינריים, יהיה ד"ר בלאיש אחראי על שמירה על בריאות הציבור ומניעת מחלות בבעלי חיים, פיקוח על יבוא ויצוא של בעלי חיים ותוצרתם, רישוי ובדיקת תרופות ותרכיבים לבעלי חיים, רישוי רופאים וטרינרים ומומחים, ריכוז ופיקוח על אספקטים וטרינריים ברשויות מקומיות, משחטות, מניעת צער בעלי חיים ועוד.

ד"ר בלאיש יחליף את ד"ר שלמה גראזי, ששימש בשמונת החודשים האחרונים כממלא מקום מנהל השירותים הווטרינרים, עד לבחירת המנהל החדש, וזאת במקביל לתפקידו כרופא וטרינר ראשי ליבוא ולייצוא בשירותים הווטרינריים.  ד"ר גראזי החליף את מנהל השירותים הווטרינריים היוצא, ד"ר נדב גלאון, שסיים כהונה בת 6 שנים, הזמן המקסימאלי לכהונה בתפקיד זה, בהתאם להחלטת ממשלת ישראל. עתה, ימשיך לכהן ד"ר גראזי בתפקידו כרופא וטרינר ראשי ליבוא ולייצוא בשירותים הווטרינריים.

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *