אינדקס חברות וספקים

אקולוגז כופתיות עץ בע"מ

Featured Listing
אקולוגז כופתיות עץ בע"מ
https://www.compostor.co.il/ecologz/
077-4100785

ייצור רפד לחיות משק

אקולוגז, חברה צעירה שצמחה מתוך הניסיון הרב בטיפול בגזם בפארק אור. החברה מתמחה בייצור רפד לולים ברמת בטיחות ביולוגית גבוהה (Biosecurity) המציב רף חדש בתחום ענף הלול. הרפד שלנו מיוצר מגזם חקלאי וגזם יערני ומשום כך הוא גם הרפד הידידותי ביותר לסביבה.

 

סקיוריפד – רפד שבטוח ללכת עליו!

סקיוריפד הינו רפד ללולים שכל שלב בייצור שלו נעשה עם מחשבה על הלולן באתגר גידול עופות בריאים ללא אנטיביוטיקה.

חומרי הגלם שלנו הם רק עץ טבעי ונקי, ללא חומרי שימור, דבקים ורעלים שיש בנסורת לולים המיוצרת ממגוון מקורות של עץ תעשייתי. הייצור מתחיל בבחירת העץ ישירות מהיער או המטע. כדי שהעץ יהפוך להיות סקיוריפד, הוא עובר שלבי ניקוי קפדניים, ריסוק גס וריסוק עדין, תהליך לריכוך סיבי העץ באמצעות דחיסה בחום גבוה וקיטור. כל זה כדי לייצר לאפרוחים שלך רפד רך עם כיסוי ובידוד רצפה טוב, במיוחד לימים הראשונים של המדגר.

לשמירה על טווח לחות תקין בלול יש אפקט קריטי על מניעת מחלות בלול. השקענו מאמץ בפיתוח טכנולוגית ייצור המעניקה לרפד שלך שטח פנים גבוה פי כמה מכל נסורת אחרת. שטח פנים גדול מבטיח כושר ספיחה ונידוף נוזלים גבוה, רפד יותר יבש וכמובן פחות מחלות.

 

אנחנו מתייחסים לביו-סקיוריטי ברצינות

הרפד שלנו עובר שלב עיקור ממושך בחום. כל גרגיר עובר חימום ועיקור בטמפרטורה של 120°c וקיטור, נארז ונשמר נקי בשקי ענק. הרפד עובר בדיקות במעבדות אמינולב וקיבל אישור אורגני (לחץ כאן). תנאים אלו מבטיחים לך שקט נפשי מתחילת הגידול.

 

 

מפתחים את הרפד של המחר ע"פ האתגרים שאתה מתמודד איתם היום. הפיתוח בחממת הניסויים והמפעל נעשה בזכות דרישות מלולנים כמוך ובשיתוף עם רופאי עופות, ממשיך בבדיקות מבוקרות בלולים מסחריים ושימוש בתוצאות להמשך הפיתוח במפעל. שיפור בריאות ואיכות חיי העוף הוא המדד שלנו להצלחה שלך.

 

כלכלה מעגלית – הרפד חוזר לפארק להפוך לדשן לחקלאות

בסיום הגידול בלול הרפד המשומש (זבל לולים) נקלט ע"י קומפוסט אור לטיפול בטכנולוגית הקומפוסטציה המתקדמת בישראל. חומרי גלם אלו משמשים את חברת פרטילו לייצור כופתיות דשן בשיחרור איטי (לפרטילו לחץ כאן).

 

תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום