מפעל עוף הגליל חילק "קמחא דפסחא" בשיתוף עיריית קריית שמונה

מפעל עוף הגליל חילק "קמחא דפסחא" בשיתוף עיריית קריית שמונה

לקראת החג לתושבי קריית שמונה

 

מפעל עוף הגליל של החברה לפיתוח הגליל, חילק לקראת חג הפסח 100 מארזים עם מוצרי עוף של 'קמחא דפסחא' לתושבי העיר קריית שמונה, בשיתוף מחלקת הרווחה של עיריית קריית שמונה.

פרסום

 

גדי נתניאל, מנכ"ל עוף הגליל אמר: "עוף הגליל מעניק לאורך השנה תרומה ואף מסייע למוסדות חינוך שונים בקריית שמונה, אך השנה בתקופה קשה זו החלטנו להגדיל את כמות המשלוחים למי שנזקק לכך, בסיוע מחלקת הרווחה בעירייה. אנו רואים בכך שליחות וחובה של מפעל הממוקם בקרית שמונה ואשר רוב עובדיו הינם תושבי העיר. מפעל עוף הגליל הינו המעסיק הגדול ביותר בקריית שמונה וחשוב לנו לתרום. אני שמח כי העובדים שלנו מעניקים לאורך השנה באהבה לקהילה שאנו חלק ממנה. אני גאה בעובדי עוף הגליל שעובדים בימים אלו ללא הפסקה בהתאם לתקנות משרד הבריאות, בכדי לספק מוצרי עוף מובחרים מהגליל, לעם ישראל הנמצא במשבר בתקווה, כי כולנו נעבור את התקופה הקשה הזו ונלמד להישאר מאוחדים וחזקים. חג שמח ובריא לכולם". אמר נתניאל.

 

ראש עיריית קריית שמונה, אביחי שטרן, שהגיע למתנ"ס ארתור פוקס עם צוות הרווחה בעירייה, נפגש עם מנכ"ל עוף הגליל, גדי נתניאל ונציגי וועד העובדים בעוף הגליל, לברך את הנהלת ועובדי המפעל על תרומת מגוון רחב של מוצרי עוף לחג לעשרות משפחות נזקקות בעיר.

 

פרסום

ראש העיר אביחי שטרן הודה לעובדים ולהנהלת "עוף הגליל" על שמירת מסורת התרומה וההתנדבות בכל ערב פסח במשך שנים וציין, כי למפעל עוף הגליל קיימת מסורת מבורכת של תרומה לקהילה לאורך כל השנה וכי השנה יותר מתמיד סולידריות ונתינה חשובים מאוד, הוא איחל לתושבי העיר והמדינה בריאות וחוסן ואיחל לכולם כי נצא מהר מהמשבר ונחזור לשגרה מאוחדים ומחוזקים. "יש לנו שיתוף פעולה מצוין ויוצא מהכלל עם עוף הגליל התורם רבות לעיר. כל תושב בקריית שמונה יודע שעוף הגליל מסייע לקהילה המקומית, תומך בגנים, במערכת החינוך שלנו, ברווחה ובתרומות, דבר המבטא רצינות ואחריות, קשר טוב וחיבור נכון של הנהלת המפעל ועובדיו לעיריית קריית שמונה ותושביה. אני מודה לעוף הגליל כי הגדילה את כמות המשלוחים למאה משפחות בתקופה קשה זו לכולם. מאחל בריאות וחג שמח לכולם ומבקש לשמור על הכללים של משרד הבריאות גם בחג בכדי שכולנו נצא מהסגר בריאים וחזקים. חג שמח!".

 

מארזי ה"קמחא דפסחא" מבוססים על מוצרי עוף איכותיים וחלקיו השונים, תוצרת החברה. החלוקה מתבצעת בתיאום עם גורמי הרווחה בעיריית קריית שמונה.

 

Print Friendly, PDF & Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

בשר בקר מתורבת אושר לראשונה בישראל

19/01/2024

שנה טובה
"מילאוטיס: הטכנולוגיה הביולוגית שמשנה את פני התעשייה החלבית ומפחיתה את התלו...
בכירי משרד החקלאות ערכו ביקור במתקן החדשני של חברת PURE BLUE FISH בבנימינ...
חיטוי עטינים - הכללים השתנו ,הגיע זמן לשינוי !
לראשונה בענף, חברה ישראלית חתמה על הסכם לייצוא מזון לחיות מחמד לחנויות ביפן...
בשר בקר מתורבת אושר לראשונה בישראל

19/01/2024

שנה טובה
"מילאוטיס: הטכנולוגיה הביולוגית שמשנה את פני התעשייה החלבית ומפחיתה את התלו...
בכירי משרד החקלאות ערכו ביקור במתקן החדשני של חברת PURE BLUE FISH בבנימינ...
תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום