שיאים חדשים נרשמו במכירת הפרים השנתית של 'מרעה גולן' ו'צמח תערובות'

כ- 130 בוקרים מרמת הגולן, הגליל ואזורים נוספים בארץ השתתפו במכירת הפרים השנתית של אגודת מרעה גולן בחסות צמח תערובות מבית צמח מפעלים אזוריים ומשקי עמק הירדן. במכירה הפומבית אשר התקיימה זו השנה הרביעית, נרשמו שיאים חדשים במספר הפרים שנמכרו, איכותם וסכומי המכירה, אשר האמירו ללמעלה מ-20 אלף ₪ עבור פרים צעירים.

"הבשר הטוב ביותר מתחיל בבעלי החיים הטובים ביותר", אומר שי זרביב מנכ"ל 'אגודת מרעה' והוסיף: "פרי הגולן מתאפיינים בעמידות גבוהה לתנאי השטח הקשים ומזג האוויר הקיצוני, אשר חם מאוד בקיץ קר מאוד בחורף. לצד העמידות מתאפיינים הפרים בהורשת קצב גדילה, שיוש גבוהה של הבשר, ומזג טוב".

"פרי הרבייה שלנו מיועדים לחיות עם העדרים הרועים בשטח, על כן יש חשיבות רבה שיהיו להם תכונות אופי טובות לצד הורשת קצב גדילה ואיכות הבשר", הסביר אחד הבוקרים באירוע.

אגודת 'מרעה גולן' הוקמה לפני כחמש שנים על ידי קבוצת בוקרים מרמת הגולן, במטרה לספק לצרכנים בשר בקר טרי מקומי ובאיכות שטרם נראתה בארץ. העגלים נולדים וגדלים בשטחי המרעה של רמת הגולן. התזונה לה זוכים ותנאי הגידול המאוחרים יותר הינם אופטימאליים ועומדים בדרישות המחמירות של תקן 'חי בריא'.

פרסום

"צמח תערובות אימצה את אגודת מרעה גולן, ממש מהרגע הראשון" מספר דני ברץ, מנהל ענף מעלי הגירה בצמח תערובות. "אנו חולקים עם האגודה את אותם ערכים של קידום התוצרת המקומית, תוך שמירה על רווחת בעלי החיים, כך שהחיבור היה מאוד טבעי. לשמחתנו שיאי המכירות והאיכות שנרשמו השנה מדברים בעד עצמם והינם פועל יוצא של שיתוף הפעולה המופלא בין מפעל המזון למגדלי הבקר".

פרסום

 

בברכה,

Print Friendly, PDF & Email

כתיבת תגובה

האימייל לא יוצג באתר. שדות החובה מסומנים *

כתבות נוספות

בשר בקר מתורבת אושר לראשונה בישראל

19/01/2024

שנה טובה
"מילאוטיס: הטכנולוגיה הביולוגית שמשנה את פני התעשייה החלבית ומפחיתה את התלו...
בכירי משרד החקלאות ערכו ביקור במתקן החדשני של חברת PURE BLUE FISH בבנימינ...
חיטוי עטינים - הכללים השתנו ,הגיע זמן לשינוי !
לראשונה בענף, חברה ישראלית חתמה על הסכם לייצוא מזון לחיות מחמד לחנויות ביפן...
בשר בקר מתורבת אושר לראשונה בישראל

19/01/2024

שנה טובה
"מילאוטיס: הטכנולוגיה הביולוגית שמשנה את פני התעשייה החלבית ומפחיתה את התלו...
בכירי משרד החקלאות ערכו ביקור במתקן החדשני של חברת PURE BLUE FISH בבנימינ...
תמיד לדעת לפני כולם

השארו מעודכנים

השאירו פרטים לקבלת עידכונים למייל

בחרו תחום